AGATA gyvai – dangaus šviesuliai Lietuvos etnokosmologijos muziejuje!

 

 

 

Nepraleiskite progos puikiai praleisti šeštadienio vakarą arčiau žvaigždžių besiklausydami puikios muzikos! Muzikinį erdvėlaivį sups nepakartojami Aukštaitijos vaizdai, o kelionėje lydės Linos ir Rasos atliekami muzikiniai kūriniai!

Lietuvos etnokosmologijos muziejus ir Lietuvos gretutinių teisių asociacija AGATA kartu pradeda rengti koncertų ciklą AGATA GYVAI. DANGAUS ŠVIESULIAI. Nuo gegužės iki spalio, kartą per mėnesį Lietuvos etnokosmologijos muziejuje Molėtuose savo kūrybą pristatys jaunieji šalies atlikėjai, ilgamečiai AGATA meistriškumo stovyklos dalyviai. Šių koncertų siekis – skatinti jaunuosius atlikėjus, sudaryti jiems sąlygas koncertuoti ir pristatyti savo kūrybą regionuose.

Pirmosios dalyvės – Lina ir Rasa Žilinskaitės, sesių kanklininkės ir smuikininkės duetas iš Vilniaus, kartu grojantis trečius metus. Rasos ir Linos scena – nuo gatvės iki prašmatnios pokylių salės, o klausytojas – tiek nerūpestingas praeivis, tiek užkietėjęs muzikos mylėtojas. „Mus vienijanti meilė muzikai leidžia sujungti iš pirmo žvilgsnio kardinaliai skirtingus instrumentus, įvairių žanrų ir laikmečių kūrinius, muzikos stilius į darnų kanklių ir smuiko duetą. Kuriame jaukią, subtilią, romantišką muziką, į kurią kviečiame pasinerti ir tave“, – į savo pasirodymą kviečia sesės.
Linos ir Rasos koncertas Lietuvos etnokosmologijos muziejuje įvyks gegužės 24 d., 19 val.
https://www.facebook.com/pages/Rasa-Lina/367484096723053

Bilietų kainos: suaugusiems – 14 Lt, studentams – 11 Lt, moksleiviams – 8 Lt, senjorams – 7 Lt.

Vietų rezervacija ir bilietai telefonu 838345424. Renginys vyks Gegužės 24 d. (šeštadienis). Pradžia 19.00 val.

android
bitly
android
android
android
android
android
android
android
android