Gražiausios muziejaus rudens nuotraukos konkursas „Facebook“e

Dėmesio! „Facebook“e skelbiamas gražiausios Lietuvos etnokosmologijos muziejaus šio metų rudens nuotraukos konkursas! Nuotraukos bus įkeliamos į atskirą foto albumą muziejaus „Facebook“e, kad mūsų draugai ir svečiai spausdami „like“ ir taip balsuodami galėtų išrinkti gražiausią iš visų! Vienas „like“ – vienas balsas. Nugalės surinkęs daugiausia balsų. Prizas – žvaigždžių stebėjimas 2 asmenims. Nuotraukų laukiame iki gruodžio 12 d. Nugalėtojas bus paskelbtas gruodžio 15 d.

Savaitgalį (lapkričio 28 – 29 d.) žadama giedros!

Šį savaitgalį prognozuojamas giedras dangus. Šiuo metu yra laisvų vietų:
Penktadienio (lapkričio 28 d.) vakare prie 80 cm teleskopo – 1.20 val., prie 40 cm teleskopo – 23.30 ir 1.10 val.
Šeštadienio (lapkričio 29 d.) vakare prie 80 cm teleskopo – 23.40 ir 1.20 val., prie 40 cm teleskopo – 18.30, 20.10, 21.50 ir 23.30 val.

Spalio 28 ir 29 d. žadamas giedras dangus!

Žadamas giedras dangus! Yra laisvų vietų:
Antradienio (spalio 28 d.) vakare – prie 80 cm teleskopo 22.05 val., prie 40 cm teleskopo 21.50 val.;
Trečiadienio (spalio 29 d.) vakare – prie 80 cm teleskopo 23.45 val., prie 40 cm teleskopo 18.30 val.;
Stebėjimams būtinas giedras dangus (orų prognozės jį žada), registracija telefonu 838345424 ir šilta apranga! Laukiame Jūsų!

Paskaita „Žvaigždžių evoliucija“

Lapkričio 14, 15, 28 ir 29 d. organizuotos grupės gali užsisakyti paskaitą. Edukacinėje paskaitoje „Žvaigždžių Evoliucija“ populiariai ir įdomiai pasakojama apie egzotiškus tolimų žvaigždžių gyvenimus: paslaptingą žvaigždėdaros procesą, žvaigždžių vidinę sandarą, jų gelmėse vykstančius įspūdingus astrofizikinius reiškinius bei kosminius objektus, kurie susiformuoja žvaigždžių raidos pabaigoje. Paskatoje demonstruojamos naujausius mokslinius atradimus iliustruojančios skaidrės ir videofilmai, atskleidžiamos neįtikėtinos astronomijos teorijos ir faktai, padedantys suprasti ir pajusti Kosminio pasaulio didybę ir grožį!

Edukacinė paskata skirta vyresniųjų klasių moksleiviams, studentams ir plačiajai visuomenei. Daugiau informacijos ir registracija telefonu 838345424

Kai žmonės žiūri į žvaigždes

„Kai žmonės žiūri į žvaigždes“- tai koncertas, kuriame klausytojas išgirs pačias gražiausias lietuviškas dainas, miuziklų, roko operų arijas. Skambant fortepijonui ir balsui- galėsite pasijusti tarsi iš tiesų būtumėte arčiau žvaigždžių. Tai Jums pažada aksominio balso savininkė, LRT televizijos projekto „Auksinis balsas“ dalyvė Indrė Anankaitė-Kalašnikovienė ir pianistė tarptautinių konkursų laureatė Nijolė Baranauskaitė.

Konferencija „SEMWO 2014″ Vilniuje spalio 21 – 23 dienomis

Spalio 21-23 d. jau penktą kartą vyks tarptautinė kosmoso ekonomikos konferencija „Space Economy in the Multipolar Word 2014“ (SEMWO 2014).

Pagrindinis konferencijos tikslas – skatinti mokslininkų, verslininkų ir investuotojų bendradarbiavimą vystant kosmoso tyrimus, plėtojant kosmoso tyrimų programas ir aptarti naujausius kosmoso ekonomikos pokyčius.

Šį vakarą žadamas giedras dangus!

Šį vakarą (trečiadieni, spalio 1 d.) žadamas giedras dangus! Kviečiame registruotis telefonu 838345424 į naktinius žvaigždžių stebėjimus! Šiuo metu yra laisvų vietų: prie 80 cm teleskopo – 20.15 ir 21.55 val., prie 40 cm teleskopo – 20.00 ir 21.40 val. Nepraleiskite progos kol rudeninis dangus dovanoja giedros!

Spalio 4 d. (šeštadienis) Lietuvos etnokosmologijos muziejuje koncertuoja grupė NERVAS!

Grupė „Nervas“ susikūrė 2007 Klaipėdoje. Ir jau netrukus į miesto muzikinį gyvenimą. 2008 – 09 metais sėkmingai dalyvauja konkursuose Čia ir dabar, Muzika ir aš – visuomet grįžta su apdovanojimais. 2008 dalyvauja festivalyje “GROCK V”, Jūros šventės metu bendras koncertas su SAULĖS KLIOŠU. Sėkmingas debiutas TV – Talentų ringe. 2009 Jūros šventėje vienoje scenoje su grupe ANTIS ir TABAMI goes QUEEN su Mant…u. Be to užima 2 vietą konkurse “Solo 2010” Ir vėl sėkmingas pasirodymas 2010 Alytuje – “Čia ir dabar”, bei televizijos laidoje „2 minutės šlovės“. Dalyvavo LNK projekte „SUPER MIESTAS“ atstovaudami Klaipėdą. Taip pat, Festivalio Grock8 rengiamo konkurso „Grock uostas 2011″ Pirmos vietos nugalėtojai.

G. Kakaras „Absoliutus prioritetas Kosminiame fone“

Sąrašas gali būti labai ilgas: Jonaitis, Jonaitienė, Daktaras, Panevėžio mafijos gauja, išprievartavimų virtinė, mušamos ir engiamos moterys, išsityčiojimai mokyklose, dėl tos pačios priežasties besižudantys vaikai, vagiantys, plėšiantys ir jau peržengę ribą, sugebantys žudyti paaugliai, klaiki moksleivės žmogžudystė Šiauliuose ir dar klaikesnė Panevėžyje. Pro tokią prizmę pažvelgus, karai keliuose, korupcija, politikų amoralumas, partijų savanaudiškumas, teisėsaugos paperkamumas ir net narkomanijos augantys mastai atrodo kaip nedideli nukrypimai nuo normos.

Reikia kažką daryti

Sekantis puslapis

android
bitly
android
android
android
android
android
android
android
android
android
bitly
android
android
android
android
android
android
android
android