Balandžio 11 d. išskirtinis penktadienio vakaras!

„…Jeigu visus metus mes švęstume šventes. Juk būtų linksmintis tas pats kas dirbt kasdien nuobodų darbą. Bet kadangi jos ateina taip retai tai ir laukiamos yra labai…“ V.Šekspyras

Lietuvos edukologijos universiteto teatro ir kino pedagogikos II-kursiai kviečia jus į Šekspyro kūrybos šventę ! Tiek tiems, kurie jau turėjo progą išvysti šiuos mūsų pačių režisuotus etiudus, tiek tiems, kurie apsilankys pirmąjį kartą.

Scenoje visai netikėtomis spalvomis atgims tokie visiems puikiai žinomi kūriniai, kaip Romeo ir Džiulijeta, Otelas, Du veroniečiai, Venecijos pirklys, Antonijus ir Kleopatra, Makbetas, Audra, Vasarvidžio nakties sapnas.

Vaidina ir režisuoja: Vilda Vaičiakauskaitė, Julius Ivanauskas, Adomas Gurstis, Indrė Kazakauskaitė, Karolina Rukštaitytė, Tautvydas Bagdonas, Erika Račkytė, Justas Galinas, Rūta Kumpytė, Elžbieta Savickytė, Živilė Petrauskaitė, Viktorija Janušauskaitė, Raimondas Klezys, Gytis Jurgevičius, Goda Alsytė, Agnė Kanapienytė.

Dėstytojas: Vytautas Kontrimas

Jūs turėsite galimybę aplankyti muziejų, pasižiūrėti spektaklį, o apžvalgos aikštelėje pasigrožėti saulėlydžiu – nepraleiskite progos! Daugiau informacijos ir registracija telefonu 838345424.

android
bitly
android
android
android
android
android
android
android
android