Gegužės 20 d. „Muziejų naktis“ Lietuvos etnokosmologijos muziejuje!

Nepatogios istorijos Lietuvos etnokosmologijos muziejuje!

Kviečiame atvykti į Lietuvos etnokosmologijos muziejų išgirsti apie įdomiausias ir keisčiausias lietuvių tradicijas, paslaptingas dievybes ir burtus! Kartu paspėliosime kas yra laikas, ką reiškia žodis toli Visatoje, didelis ar mažas, sunkus ar lengvas. Muziejuje išgirsite įdomių istorijų apie ateivius, sužinosite ko astronomai negali pamatyti net pačiais galingiausiais teleskopais. Renginio metu aplankysite kosmonautikos parodą iš Ukrainos Žytomyro S. P. Koroliovo muziejaus rinkinių ir pasiklausysite nepatogių istorijų apie žmonių skrydžius į kosmosą.

Skaidrių salėje jūsų lauks muziejaus edukatorius Edgaras. Čia nagrinėsite šviesos paslaptis ir galbūt taip pat išgirsite negirdėtų keistenybių apie šviesą.

Jūsų dėmesiui bus parengtas vienas iš didžiausių visuomenei skirtų 80 cm skersmens teleskopas. Esant giedram dangui bus galimybė per jį pažvelgti į didžiausią saulės sistemos planetą Jupiterį . Kas žino – gal ir jis turi nepatogių istorijų…

Susidomėjusių laukiame gegužės 20 d. (šeštadienis) nuo 21.00 val. Renginio svečiai bus įleidžiami į muziejų iki 24.00 val.

*Pastaba: Muziejų nakties metu per teleskopą bus galimybė stebėti tik Jupiterio planetą. Norintys pilnos naktinės ekskursijos yra kviečiami registruotis kitomis naktimis.

android
bitly
android
android
android
android
android
android
android
android