Informacija lankytojams

 

 

 

 

 

 

Mieli lankytojai prašome atkreipti dėmesį

1.Registracija į ekskursijas
Ekskursijos registruojamos kiekvieną darbo dieną nuo pirmadienio iki penktadienio 8:00 – 16:30, kitu laiku – savaitgaliais ir naktimis – darbuotojai budi tik jei vyksta iš anksto registruotos ekskursijos. Internetinė registracija yra peržiūrima kiekvieną darbo dieną (I-V iki 16:30 val.)

2.Naktiniai stebėjimai
Jei esate užsiregistravę į naktinius žvaigždžių stebėjimus iki 15:00 val., turite sulaukti skambučio, kuris patvirtintų Jūsų registraciją ir informuotų apie oro sąlygas naktiniams stebėjimams. Jei skambučio iki 15:00 val. negavote, būtina paskambinti telefonu +37061520688. Šis susiskambinimas yra laikomas registracijos patvirtinimu.

3.Lankytojų skaičius
Registruojantis į ekskursiją yra būtina nurodyti tikslų lankytojų skaičių (mažamečiai vaikai taip pat turi būti įskaičiuoti). Jei į naktinį stebėjimą atvyks didesnis lankytojų skaičius nei registracijoje, muziejus pasilieka teisę, atsižvelgiant į saugumo reikalavimus ir kitų lankytojų patogumą, neregistruotų lankytojų nepriimti.

4.Atvykimo laikas į ekskursijas
Muziejaus lankytojai turi atvykti 10-15 min. iki ekskursijos pradžios, kad įsigytų bilietus ir nesudarytų nepatogumų kitiems muziejaus svečiams.

5.Muziejaus darbas po darbo valandų, savaitgaliais ir švenčių dienomis
Muziejaus darbuotojai yra suinteresuoti priimti kuo daugiau lankytojų. Darbuotojai po darbo valandų ir savaitgaliais dirba tik jei yra registruotų ekskursijų, todėl, norinčius aplankyti muziejų ne darbo valandomis, kviečiame registruotis telefonu +37061520688, arba sekti svetainėje skelbiamus pavienių lankytojų priėmimo laikus.

6.Lankytojų vėlavimas
Jei lankytojų grupė vėluoja daugiau nei 15 min., muziejaus darbuotojai turi teisę trumpinti ekskursiją arba siūlyti trumpesnę programą. Jeigu su vėluojančia grupe nepavyksta susisiekti, praėjus pusvalandžiui nuo ekskursijos pradžios laiko ekskursija gali būti laikoma neįvykusia.

7.Dovanų kuponai
Dovanų kuponus parduoda muziejaus partneriai (Gera dovana, Dovanų manija, Laisvalaikio dovanos, Dovanų sala, Puiki dovana ir pan.). Jie galioja metus. Atkreipiame dėmesį, kad Lietuvoje giedrų naktų per metus yra 70-80, todėl kviečiame nelaukti paskutinių mėnesių, o esant giedrai nedelsti ir registruotis į naktines ekskursijas internetinėje registracijoje arba telefonu +37061520688. Muziejus negali pratęsti kupono galiojimo laiko ir, jei paslaugos nesuteikia, jokių pajamų negauna.

8. Orų prognozės
Visada stebime 4-6 skirtingų šalių prognozes ir, į jas atsižvelgdami, vertiname situaciją, darome prielaidas, ar bus giedra, ar apsiniaukę, arba atvykti yra rizikinga. Tai yra daroma oficialaus muziejaus darbo laiko pabaigoje, kad prognozės būtų pačios naujausios. Prognozės ir yra prognozės, nes niekas dar neišrado galimybės tiksliai prognozuoti oro sąlygų valandų ar kilometrų tikslumu, jos gali keistis ar neatitikti dėl pasikeitusios vėjo krypties stiprumo, slėgio ir t.t. Deja, Lietuvos orai tokie, kad su naktiniais stebėjimais visada vyksta tam tikra loterija, vieniems pasiseka daugiau, kitiems mažiau, todėl galime tik apgailestauti dėl suplanuotų nakvynių ar Jūsų kelionės grafiko pasikeitimų. Gaila, ne visos naktys giedros, ne visos orų prognozės išsipildo.

Šiuo metu laukiame antrojo mūsų muziejaus rekonstrukcijos etapo – šiuolaikinės ekspozicijos ir laukiamojo įrengimo. Manome, tai padės pagerinti lankytojų priėmimo sąlygas ir pasiūlyti alternatyvios veiklos esant dideliam muziejaus lankomumui ar prastoms oro sąlygoms.

android
bitly
android
android
android
android
android
android
android
android