Lietuvos etnokosmologijos muziejaus 26–asis gimtadienis

Lietuvos etnokosmologijos muziejaus gimtadienis beveik sutampa su Lietuvos nepriklausomybės atstatymu. Skirtumas tik keturios dienos – 1990 metų kovo 15 diena.

Šįmet muziejui sukanka 26 metai. Tai pakankamai daug, kai lyginama su žmogaus amžiumi. Ir pakankamai mažai, kai kalbama apie visiškai naujo tipo muziejaus atsiradimą Lietuvoje –  muziejus savo ekspozicijos turiniu stengiasi aprėpti visus žmogaus ir žmonijos ryšius su Kosminiu pasauliu.

Muziejus laimėjo keturis tarptautinius investicinius projektus. Muziejaus architektūra įgavo tikrai įspūdingas kosminės architektūros formas. Giedromis naktimis du muziejaus teleskopai lankytojus ,,nuskraidina“ į tolimas Visatos erdves.

Šiandien muziejus ruošiasi naujam kokybės šuoliui – parengtas naujos, modernios ekspozicijos projektas. Muziejuje atsidarys laukiamasis – lietuviška ,,kosminė stotis“, virš stiklinio bokštų elipsoido atsidarys ,,išėjimas“ į atvirą kosmosą – atvira apžvalgos aikštelė su specialiais žiūronais.

Apie visa tai ir pakalbėsime mūsų gimtadienio šventėje kovo 15-tą dieną 18.00 valandą. Koncertuos accoAkademijos akordeono mokyklos mokiniai: Danielė Arlickaitė, Klaudijus Mackonis ir Marius Avlasevičius su mokytoja Giedre Bernotaite.

Vakaras vyks Lietuvos etnokosmologijos muziejuje. Įėjimas nemokamas, tačiau kviečiame registruotis telefonu                8 615 20 688.

accoAkademija_1

 

android
bitly
android
android
android
android
android
android
android
android