Lietuvos etnokosmologijos muziejaus edukacinės programos

Lietuvos etnokosmologijos muziejuje galima užsakyti edukacines programas skirtas moksleiviams. Tai „Visatos pažinimas“ (lektorius Kristijonas Svalbonas) ir „Lietuvos dangaus žvaigždynai“ (lektorius Mindaugas Beresnevičius).

Edukacinės programos „Visatos pažinimas“ metu populiariai ir įdomiai pasakojama apie Pasaulio Sukūrimo mitologiją, senuosius kosmologijos modelius, šiuolaikines Visatos atsiradimo teorijas ir problemas. Vaizdingai ir suprantamai atskleidžiama Kosmoso sandara, žvaigždžių  ir galaktikų gyvenimas, taip pat Gyvybės evoliucija Žemės planetoje, kalbama apie Žmonijos civilizacijos reikšmę, nagrinėjamos ateities prognozės ir perspektyvos.

Edukacinės programos „Lietuvos dangaus žvaigždynai“metu, Jūs, sužinosite senuosius lietuviškus žvaigždynų pavadinimus. Išmoksite atpažinti Lietuvos naktinio dangaus žvaigždynus, ryškiausius jų šviesulius. Šios žinios padės, Jums, orientuotis laike ir erdvėje. Esant giedram naktiniam dangui šias žinias galėsite praktiškai įtvirtinti ir atpažinti žvaigždes, žvaigždynus muziejaus aplinkoje.

Šios programos skirtos moksleivių grupėms iki 50 dalyvių. Trukmė 1 – 1.5 valandos. Bilietų kainos: suaugusiems – 14 Lt., studentams – 11 Lt., moksleiviams nuo 6 metų – 8 Lt., senjorams, žmonėms su negalia – 7 Lt. Daugiau informacijos suteikiama ir registracija vykdoma telefonu 8 383 45424. Maloniai kviečiame sudalyvauti!

android
bitly
android
android
android
android
android
android
android
android