Molėtų etnokosmologijos muziejuje skambės ir afrikietiškos dainos!


Warning: Illegal string offset 'slider' in /home/cosmos/domains/etnokosmomuziejus.lt/public_html/www/lemweb/wp-content/plugins/wp-flex-gallery/wp-flex-gallery.php on line 76

Warning: Illegal string offset 'slider' in /home/cosmos/domains/etnokosmomuziejus.lt/public_html/www/lemweb/wp-content/plugins/wp-flex-gallery/wp-flex-gallery.php on line 76

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/cosmos/domains/etnokosmomuziejus.lt/public_html/www/lemweb/wp-content/plugins/wp-flex-gallery/wp-flex-gallery.php on line 108

 

Susipažino AGATA stovykloje

 

Taip jas šiuo metu reikėtų ir pristatyti – arba tiesiog Justė, Austėja ir Julija. Merginos dar nėra įkūrusios savo grupės, bet žada, jog kartu muzikuos ir ateityje.

Jos susipažino prieš trejus metus, AGATA jaunųjų atlikėjų stovyklose, o šiuo metu yra nusprendusios suvienyti jėgas bendrai muzikinei veiklai. Kiekviena iš jų kuria dainas atskirai, tačiau būsimas koncertas – jų bendro darbo su viena kitos dainomis rezultatas.

Taip pat koncerte nuskambės ir standartinių džiazo kompozicijų, portugališkos muzikos ir netgi afrikietiškų dainų – muzikantės atliks kūrinį Burkina Faso (Afrika) valstybėje kalbama kalba. Viena iš trio narių, Austėja, pažįsta keletą muzikantų iš šios šalies. „Jie mane pamokė šiek tiek šios kalbos. Man teko dainuoti su mergina iš Burkina Faso, šiek tiek įgudau šnekėti jų kalba“, – prisimena ji.

Visos muzikantės su muzika susipažino dar vaikystėje ir lig šiol gyvena meile jai. Vilkaviškietė Justė ir kaunietė Austėja studijuoja su muzika susijusias specialybes Vilniuje, o juodkrantietė Julija – Kaune. Jas taip pat galima pamatyti scenoje su kitais šalies muzikantais. Pavyzdžiui, Justė dažnai koncertuoja su žinomu Lietuvos bardu Andriumi Kulikausku.

 

Žiūrovų skaičius – ribotas

 

Muziejaus erdvė yra nedidelė – joje koncertą gali stebėti tik iki 70-ies žmonių. Vietas rezervuotis galima paskambinus į muziejų numeriu 8 383 45424. Su tuo pačiu bilietu bus galima apžiūrėti ir muziejų kartu su gidu. Koncerto pradžia – 20 val.

Šis koncertas bus ketvirtasis iš ciklo „Dangaus šviesuliai“. Jį organizuoja Lietuvos atlikėjus ir muzikos leidėjus vienijanti asociacija AGATA, taip siekdama pristatyti publikai naujosios kartos Lietuvos atlikėjus, užaugusius kasmetinėse AGATA meistriškumo stovyklose.

Prieš tai trijuose didelio publikos susidomėjimo sulaukusiuose „Dangaus šviesulių“ koncertuose grojo akordeonistas Tadas Motiečius, sesės kanklininkė ir smuikininkė Lina ir Rasa Žilinskaitės bei džiazo kvartetas R.A.D.D.

Šis koncertų ciklas taip pat žymi šiemet švenčiamą 15-ąją asociacijos gimtadienį. Per 4 tūkst. narių vienijanti AGATA yra viena didžiausių asociacijų Lietuvoje.

Daugiau informacijos: pr@agata.lt

android
bitly
android
android
android
android
android
android
android
android