Spalio 4 d. (šeštadienis) Lietuvos etnokosmologijos muziejuje koncertuoja grupė NERVAS!

Grupė „Nervas“ susikūrė 2007 Klaipėdoje. Ir jau netrukus į miesto muzikinį gyvenimą. 2008 – 09 metais sėkmingai dalyvauja konkursuose Čia ir dabar, Muzika ir aš – visuomet grįžta su apdovanojimais. 2008 dalyvauja festivalyje “GROCK V”, Jūros šventės metu bendras koncertas su SAULĖS KLIOŠU. Sėkmingas debiutas TV – Talentų ringe. 2009 Jūros šventėje vienoje scenoje su grupe ANTIS ir TABAMI goes QUEEN su Mant…u. Be to užima 2 vietą konkurse “Solo 2010” Ir vėl sėkmingas pasirodymas 2010 Alytuje – “Čia ir dabar”, bei televizijos laidoje „2 minutės šlovės“. Dalyvavo LNK projekte „SUPER MIESTAS“ atstovaudami Klaipėdą. Taip pat, Festivalio Grock8 rengiamo konkurso „Grock uostas 2011″ Pirmos vietos nugalėtojai.

Nervas – tai turbūt pati jauniausia (grupės narių amžius 15-17) grupė, koja kojon žengianti su naujos kartos grupėmis. Tai turbūt pati perspektyviausia grupė, nes labai anksti suprato, ko reikia siekiant tikslo. Tai turbūt pati žaviausia grupė, nes nepaisant jaunumo žino ką reikia daryti scenoje. Tai labiausiai stebinanti grupė, nes į vaikus panašūs jie tik tol kol lipa į sceną, o scenoje… neparašysi – reikia ir pamatyti.

Mindaugas Galvosas – gitara, Edgaras Žaltauskas – mušamieji, Gytis Žaltauskas – bosas, Kotryna Nasutavičiūtė – vokalas, Roberta Balčiūtė – klavišiniai.

Kadangi vietų skaičius yra ribotas – būtina registracija telefonu 838345424. Po koncerto turėsite galimybę aplankyti muziejų ir paklausyti paskaitos. Bilietų kainos: suaugusiam – 14 Lt, studentui – 11 Lt, moksleiviui – 8 Lt, senjorui – 7 Lt. Laukiame Jūsų!

android
bitly
android
android
android
android
android
android
android
android