Spalio 9 d. Lietuvos etnokosmologijos muziejuje spektaklis!

Spektaklis – kolektyvinis išgyvenimas ir ekskursija Lietuvos Etnokosmologijos muziejuje!

N-18

Režisierius Vidas Bareikis
Vaidina: Ainis Storpirštis, Vilma Raubaitė, Valentinas Novopolskis, Rokas Petrauskas, Šarūnas Zenkevičius, Kęstutis Cicėnas, Vainius Sodeika, Dovydas Stončius, Mantas Zemleckas.

Už vaidmenį šiame spektaklyje aktorė Vilma Raubaitė apdovanota auksiniu scenos kryžiumi.

„Saugumo stoka – štai kas verčia mąstyti“ – tai, pasak spektaklio kūrėjų, kertinė pjesės frazė, kuri tampa teatro judėjimo „No Theatre“ kuriamo spektaklio pagal Albert Camus pjesę „Kaligula“ ašimi.

„Kas pasakys, kad Camus frazės neaktualios ir šiandien, o tie balvonai, kurie eina piketuoti patys nesuprasdami prieš ką, nepasirodo kažkur tarp mūsų?“ – klausia kūrėjai.

„Didžiausias paradoksas yra tas, kad nesupilkėti verčia tik tokie Kaligulos, kurie iškelia diktatūrą, pradeda represijas. Tik kritinėse situacijose žmogus pradeda mąstyti.

Išsikėliau sau tikslą apvalyti spektaklį nuo nereikalingų šiukšlių. Pats Albert Camus yra pasakęs, kad teatras – tai tik lentos ir aktoriaus mėsa.“ – Vidas Bareikis

Vidas Bareikis gimė 1986 metais. 2009 baigė aktorinio meistriškumo bakalauro studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (kurso vadovas – Gintaras Varnas), 2012 – teatro režisūros magistro studijas Vsevolodo Mejerholdo teatro ir kultūros centre Maskvoje (kurso vadovas – Viktoras Ryžakovas). Nuo 2010 m.vadovauja teatro judėjimui “No Theatre”. 2012 m. judėjimas apdovanotas „Auksiniu scenos kryžiumi“ kaip Metų teatro reiškinys.

„„No Theatre“ nėra ne-teatras. Tai, kas kuriama, vis tiek yra teatriniai dariniai. Intensyviai, drąsiai, net chuliganiškai ieškant savo kalbos. Reaguojant ir pašiepiant teatrinį vyksmą Lietuvos scenoje. Nebijant likti nesuprastais.“ – Viktorija Ivanova

Spektaklio trukmė: 3,5 h, bus viena 20 minučių pertrauka
Durys atidaromos likus 10 minučių iki spektaklio. Pradžia 19.00 val.

Bilietai: http://www.tiketa.lt/LT/no_theatre_spektaklis__kolektyvinis_isgyvenimas_kaligula_13474

android
bitly
android
android
android
android
android
android
android
android