Svarbi informacija lankytojams!

Nuo rugsėjo 1 d. pavieniai lankytojai gali atvykti darbo dienomis (pirmadienis – penktadienis) nuo 8.00 iki 15.30 val. į Lietuvos etnokosmologijos muziejuje organizuojamas dienines ekskursijas. Lankytojų patogumui kiekvieną savaitę svetainėje bus skelbiami ekskursijų priėmimo laikai pavieniams lankytojams.

Lankytojai norintys patekti į apžvalgos aikštelę, apsilankyti dieninėse ekskursijose darbo dienomis (pirmadienis – penktadienis) 16.00 val. ir vėliau, taip pat savaitgaliais ir švenčių dienomis, privalo registruotis telefonu 8-615-20688 (darbo dienomis 08.00 – 16.00 val., išskyrus pietų pertrauką 12.00 – 13.00 val.), arba svetainėje www.etnokosmomuziejus.lt.

Registruojantis į visas programas būtina pasakyti tikslų lankytojų skaičių (į jį įeina ir mažamečiai vaikai). Kadangi vietų, ypač naktinių ekskursijų metu, skaičius yra ribotas, muziejus pasilieka teisę nepriimti neregistruotų lankytojų.

Lietuvos etnokosmologijos muziejuje yra atsiskaitoma tik grynais pinigais.

Lietuvos etnokosmologijos muziejuje visos ekskursijos (taip pat ir apžvalgos aikštelėje) vyksta tik su ekskursijų vadovu.

Jei lankytojai užsiregistravę į naktines ekskursijas negauna ekskursijos dieną iki 15.00 val. skambučio dėl naktinių ekskursijų iš muziejaus, privalo paskambinti telefonu 8-615-20688 ir gauti informaciją dėl ekskursijų eigos ir oro sąlygų. Skambutis yra laikomas registracijos patvirtinimu.

android
bitly
android
android
android
android
android
android
android
android