VAKARAS SU DOLORESA…

VAKARAS SU DOLORESA…

„Norėčiau paleisti Širdies upę stipriausia srove, kad skaidrus vanduo užlietų jūsų širdis Viltimi ir Tikėjimu. Tikėjimu – jog niekas nesibaigia. Kelionės pabaiga – tai nauja pradžia. Kiekvienas – turčius, ar bedalis, sveikas ar ligonis – yra vienintelis, nepakartojamas kūrinys, turintis tikslą, dėl kurio atėjo į žemę. Dabar. Čia. Esame visatos dalis. Esame VIENA. Mumyse, tavyje, manyje vyksta amžinas virsmas, amžinas judėjimas, amžinas skrydis. Sielos galaktikoje byra žiežirbos, trankosi asteroidai, juda planetos, stingsta lava… Ramybė – tik laikina akimirka. Ir vėl viskas sukyla, veržiasi į tai, dėl ko Kūrėjas, Nesuvokiamasis, visa apimantis Protas, Dievas – vadinkite kaip norite – milijardus metų tarytum ėjo į vieną tikslą – kūrė žmogų“. (Doloresa Kazragytė)

Spalio 2 dieną (penktadienį) Lietuvos etnokosmoslogijos muziejuje kviečiame į susitikimą su talentinga aktore, puikia rašytoja ir nuostabia moterimi – Doloresa Kazragyte.
Regėsite jos sukurtų vaidmenų epizodus, skaitomus tekstus, galėsite įsigyti knygų, autorės autografą, ir klausti bei išgirsti prasmingos išminties, gilaus gyvenimo pajautimo, subtilios širdies balso apie gyvenimo šurmulį ir tylos palaimą…
Vakarą papildys muzikos garsai (smuikininkė Rūta Vyšniauskienė).

Pradžia 18val.
Bilietų kainos: suaugusiam – 6 eurai, studentui/senjorui/su negalia – 5 eurai, moksleiviui – 4 eurai.
Laukiame Jūsų!

Danilė Kakarė

android
bitly
android
android
android
android
android
android
android
android