Teminė paskaita

Paskaitą gali užsisakyti organizuotos grupės, taip pat, pavieniai lankytojai norintys mokėti grupės mokestį. Paskaitos shttp://vignette2.wikia.nocookie.net/powerlisting/images/b/bc/Cosmos.jpg/revision/latest?cb=20121024191430kirtos įvairių klasių moksleiviams, studentams ir plačiajai visuomenei. Daugiau Informacijos ir registracija telefonu: +370-615-20688.

Teminės paskaitos, Jums pageidaujant, gali būti įvairios, apie viską, kas susiję su kosminiu pasauliu. Tai ir žvaigždžių įvairovė, paslaptingas žvaigždėdaros procesas, saulės sistemos planetos, egzoplanetos, galaktikos, kometos, asteroidai, kiti egzotiški kosminiai objektai ir t.t.. Paskaitoje demonstruojama naujausius mokslinius atradimus iliustruojančios skaidrės ir videofilmai, populiariai ir įdomiai atskleidžiamos neįtikėtinos astronomijos teorijos ir faktai, padedantys suprasti ir pajusti Kosminio pasaulio didybę ir grožį!

Dėmesio: galimybė įvykti Jūsų norimai paskaitai t.y. paskaitos tema trukmė ir data  yra tiesiogiai derinami su muziejuje dirbančiais ekskursijų vadovais.

Įkainiai:

Suaugusiesiems – 6 EUR.

Studentams/pensininkams/neįgaliesiems – 5 EUR.

Moksleiviams – 4 EUR.

Grupės mokestis (1-9 asmenų grupei)** – 60,00 Eur

Užsakomoji individuali ekskursija (1-19 asmenų grupei)*** –120,00 Eur

** Grupės mokestis (1-9 asmenų grupei) yra taikomas tokiu atveju, jei užsiregistruoja grupė lankytojų (10 ir daugiau), tačiau atvyksta mažesnis (mažiau nei 10) lakytojų skaičius. Grupės mokestis netaikomas, jei muziejus skelbia pavienių lankytojų priėmimo laikus.

android
bitly
android
android
android
android
android
android
android
android
android
bitly
android
android
android
android
android
android
android
android